poniedziałek, 5 września 2011

1. Spełniam marzenia sprzed lat ..


"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" -Vince LombardiPostanowiłam założyć bloga, jak wszyscy to wszyscy. 
Jestem  mamuśką dwóch małych dzieciątek. Synek (z list.2008) ma nie cale 3 lata a córeczka (z lutego 2011)ponad pol roczku. Udaje mi sie jak na razie pogodzić wychowanie dzieci z dbaniem o siebie.
Tak jak w tytule będzie to blog o dbaniu siebie po porodzie, odzyskiwaniu figury, zdrowym odżywianiu, trenowaniu oraz co nieco o słodkich bobaskach i codziennym rodzinnym życiu :)

Po urodzeniu synka trochę mi sie przytyło ale wzięłam sie za siebie. Postawiłam na zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie i wieczorną gimnastykę. Jak wreszcie wróciłam do siebie to okazało sie ze znowu jestem w ciąży. Bardzo sie ucieszyliśmy i tym razem postanowiłam nadal prowadzić aktywne życie. Nadal ćwiczyłam ale juz o wiele delikatniej. Dzieki temu poród był bardzo szybki a po wszystkim bardzo szybko zaczęłam wracać do swojej figury. Do delikatnych ćwiczeń wróciłam juz od 3 tyg po porodzie. Starałam sie zdrowo jeść i po troszku wprowadzałam coraz więcej ćwiczeń. Dostałam od mężusia 3-kilowe hantelki :).Wreszcie udało mi sie spełnić marzenia z przed lat i wyrzeźbić ciało. Wróciłam do wagi z technikum:)Pozdrawiam!!


CDN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz