Po anginie przyszła kolej na grypę żołądkową,(przywleczone z przedszkola) na szczęście w lekkiej formie (przy rotawirusku ta grypa to pikuś) Mnie na razie ominęło i myślę ze będzie dobrze bo dzieciaki jak zawsze są dzielne.. Ostatnio przeczytałam bardzo ciekawy artykuł o tym jak ważna jest flora bakteryjna w jelitach i postanowiłam zadbać o to żebyśmy wszyscy jedli w większej ilości naturalne produkty które to wspomagają. np produkty kiszone , jogurty, kefiry itp ... TU artykuł. Wiecie ze flora bakteryjna kształtuje się w momencie urodzin? dlatego tak ważny jest poród naturalny. naprawdę świetny artykuł. Kto by pomyślał ze nasze największe źródło odporności mamy dosłownie w 4 literach haha
a tak to jest jak rodzice bawią sie klockami lego :
pozdrawiam
ps- a wiecie co?! moj kumpel z zespołem dostał sie do Must be the Music ! i dostali 4 razy tak!
On śpiewa w zespole Terra Bite :), ich występ pokazali w zeszłą niedziele. Juz kiedyś wspominałam o tym kumplu. on jest super zabawny i pomysłowy a poza tym to bardzo dobry chłopak.. Pierwszy raz było o nim głośno jak sprzedał sie na allegro jako partner na studniówkę, później wygrał sporą sumkę w teleturnieju "milion w minute" a teraz to! Mam nadzieje ze zajdzie daleko! Muzyczkę mają fajna..cos w stylu Limp bizkit.- lubię :)
drugi odcinek, 47 minuta :)
http://www.ipla.tv/Must-be-the-music-odcinek-2/vod-5803243
.jpg)

.jpg)
.jpg)
