Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bio-oil. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bio-oil. Pokaż wszystkie posty

piątek, 13 września 2013

warzywka, bio-oil, coś o odporności i mój ziom w Must be the music hehe :)

hej. juz poćwiczone :D, We wtorek zrobiłam wielkie wege-leczo z cukinią + kasza gryczana :) W środę zrobiłam sobie dzień na warzywkach. I zjadłam ich dosyć sporo. Rano koktail ze zmiksowanych pomidorów i buraczka. Dzieci sie tego wystraszyły..takie to bylo krwiste  i gęste ale smakowało mi ..jeszcze ząbek czosnku i trochę soli wrzuciłam - bomba wzmacniająca. Później groszek z marchewka i ogórkiem w posypce z sezamu i siemienia. A na obiad frytki beztłuszczowe tzn pokroiłam na słupki i rzuciłam na blache. pychota.




Po anginie przyszła kolej na grypę żołądkową,(przywleczone z przedszkola)  na szczęście w lekkiej formie (przy rotawirusku ta grypa to pikuś)  Mnie na razie ominęło i myślę ze będzie dobrze bo dzieciaki jak zawsze są dzielne.. Ostatnio przeczytałam bardzo ciekawy artykuł o tym jak ważna jest flora bakteryjna w jelitach i postanowiłam zadbać o to żebyśmy wszyscy jedli w większej ilości naturalne produkty które to wspomagają. np produkty kiszone , jogurty, kefiry itp ... TU artykuł. Wiecie ze flora bakteryjna kształtuje się w momencie urodzin? dlatego tak ważny jest poród naturalny. naprawdę świetny artykuł. Kto by pomyślał ze nasze największe źródło odporności mamy dosłownie w 4 literach haha


Z resztek urodzinowych pieniążków kupiłam  Bio oil!!( w aptece  duzo  taniej niz w rossmanie) bo niestety  po którymś tam juz z kolei ataku pryszczy miedzy brwiami, pojawiły sie przebarwienia..a na mojej jasnej skórze to widać i muszę sporo sie napracować żeby to ukryć  ..dlatego padło na bio oil..zobaczymy co to cudo potrafi. Juz moge powiedzieć ze skora ładnie nawilżona po kilku dniach stosowania :)

a tak to jest jak rodzice bawią sie klockami lego :


pozdrawiam

ps- a wiecie co?! moj kumpel z zespołem dostał sie do Must be the Music ! i dostali 4 razy tak!
On śpiewa w zespole Terra Bite :), ich występ pokazali   w zeszłą niedziele. Juz kiedyś wspominałam o tym kumplu. on jest super zabawny i pomysłowy a poza tym to bardzo dobry chłopak..  Pierwszy raz było o nim głośno jak sprzedał sie na allegro jako partner na studniówkę,  później wygrał sporą sumkę w teleturnieju "milion w minute" a teraz to! Mam nadzieje ze zajdzie daleko! Muzyczkę mają fajna..cos w stylu Limp bizkit.- lubię :)


drugi odcinek, 47 minuta :)
http://www.ipla.tv/Must-be-the-music-odcinek-2/vod-5803243