hej
Patrzcie co udało mi sie zdobyć dla dzieci!! - olej z pestek dyni. Juz teraz chce ich zacząć przygotowywać do zimy bo ostatnio często chorowali (pierwszy rok przedszkola).
A na jesień będzie tran i sok z dzikiej róży.
Samo zdrowie, poprawia apetyt, odrobacza i wzmacnia odporność, stymuluje układ nerwowy, ma witaminki A, E, B1,B2,C,H, niacyna, a do tego żelazo, fluor, jod, potas, wapn, magnez, sód,fosfor, selen, cynk. Bede im dawać łyżeczkę dziennie. A poza tym to będę im czasem podkradać parę kropelek do masażu twarzy hehehe
Byliśmy znowu w moim rodzinnym domu..troche odpoczęłam ...ale i tak dzieci włażą mi na głowę i ciężko mi zrobić to wszystko co planowałam.. moje roztargnienie sięgnęło zenitu. Ostatnio do domu wróciłam w laciach ogrodowych hehe
pozdrawiam i życzę aktywnego tygodnia!!
ps - odpowiadam :D
ps2- wczoraj zrobiłam 30 męskich pompek za jednym razem!! :)




