Kupione truskawki to jakieś mutanty i nie maja nawet połowy tego smaku co nasze własne ogródkowe.
Mimo ze wczoraj była leniwa niedziela bo ćwiczyłam tylko troszkę to jednak jestem przygotowana do mojej zaplanowanej akcji
ZDROWY I AKTYWNY MAJ !
U babci na urodzinach w sobotę była wyżerka, było ognisko.
Ubrałam dla wygody starą bluzkę od teściowej.
i jeszcze mieliśmy niespodziewanego gościa który nie pogardził babcinym ciastem >
Mam tez problem z nieszczęśliwie zakochanym znajomym. a jest zakochany w mojej przyjaciółce. Sytuacja jest ogromnie skomplikowana. Przyjaciółka tez nie jest bez winy bo wysyła sprzeczne sygnały Mimo ze daje z siebie wszystko niczym psychoterapeutka to jednak nic nie poradzę na obsesyjną miłość. On ciągle nie chce odpuścić a to uczucie go niszczy. Sama jestem po przejściach i bardzo dobrze go rozumiem..ale nie potrafię mu pomóc..serce mnie boli ale zawsze znajdę troche czasu żeby go wysłuchać..chociaż to. Dobrze że moj mąż jest taki wyrozumiały na to że wspieram prawie nam obcego chłopaka..
pozdrawiam!!!!!


