poniedziałek, 21 października 2013

Old Timers Garage i autobus z piekieł bram!!

Poćwiczone ! :) :D ^^ :P. Na obiadek było wege-leczo dyniowe. no i podjadałam sporo kapusty kiszonej  :D,  właściwie to na okrągło coś zdrowego  jadłam ale chyba wszystko spaliłam :P


W sobotę byłam z mężem na jam session  w takim fajnym klubie w Katowicach. Old Timers Garage :), Super. Pełno tam starych samochodów. Mi najbardziej spodobała sie maska gigantycznego autobusu. Wyglądał jakby przebił sie przez ścianę  Mrugał światami w rytm muzyki.. Od razu skojarzył mi sie z odcinkiem Pingwinów z Madagaskaru i piosenką "autobus z piekieł bram" bo byl troszkę przerażający jak sie tak przed nim stanęło. No i bar był fajny ..z samochodu przeciętego wzdłuż! przed ostatnio mężuś z kumplem spotkali tam Alicje Janosz. Ona śpiewa w chórku w takim fajnym bluesowym zespole HooDoo Band. Powiedział ze ma naprawdę świetny głos ale nie przypuszczał ze jest taka malutka.


wyszłam jak zombi :Pprzepraszam za jakość zdjęć ale moj telefon to przedwojenna nokia, uwielbiam go ale aparat ma masakryczny. A mój canonek niestety jeszcze w częściach :(

Nasz kumpel  z zespołu który brał udział w Must be the Music niestety sie nie dostał dalej, ale mają jeszcze szanse na dzika kartę. Fajnie grali no i jeszcze sie oświadczył Kasi hehe, wesoło było.

Jesień trwa, niestety coraz mniej moich ulubionych żółtych liści ale za to jest niedaleko istny "płonący krzak" który  niesamowicie mi sie podoba. czerwone liście tez maja swój urok.


A że czasem zimno jest i nasz dzidziuś marznie jak go Milla bierze na spacer to zrobiłam mu na szydełku sweterek. Czapeczkę zrobiłam juz dawno (ze skarpety i bąbelka) a teraz zabieram sie za wełniane śpioszki.
pozdrawiam kolorowo!!!


* Old Timers Garage "to teatr i klub muzyczny mieszczący się w dawnym budynku kina Piast w katowickiej dzielnicy Piotrowice. W Old Timers Garage odbywają się koncerty, spektakle teatralne, recitale, projekcje filmowe oraz spotkania autorskie. Klub pełni również rolę mini-muzeum motoryzacji, w którym odnajdziemy zabytkowe samochody udostępnione dla zwiedzających. W rotacyjnej ekspozycji pojazdów rodem z USA liczącej ponad 30 eksponatów odnajdziemy zabytki amerykańskiej i europejskiej motoryzacji (najstarszy eksponat pochodzi z 1914 roku).

Old Timers Garage odbywają się koncerty z kręgu poezji śpiewanej, muzyki rockowej, jazzu, bluesa i piosenki aktorskiej. W klubie panuje wystrój wzorowany na historii motoryzacji i historii USA. "
1 komentarz: